Hakkımızda

Güncel teknoloji ve uzman kadromuz ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan firmamız saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında da hizmet veriyor.

Saç ekimi yaptırmaya karar vermek, saçlarınızı kaybetmenin acısını yaşamamak için atılan dev bir adımdır. Bu kararın ciddiyeti ve bu kadar çok insanın lüks hastanelerde çok daha ucuza işlem yaptırmak için yurtdışından buraya kadar gelip bizi tercih etmeleri, aslında bizim bu işte ne kadar iyi olduğumuzun açık bir göstergesidir.

Biz Kendimizi kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla her saçı dökülen hastamıza doğru bilgi ve en yüksek kalitede sonuçlar sağlamayı adadık. Bugüne kadar çok başarılı saç ekimi gerçekleştirmemizin sebebi Hastalarımızın tüm sorunları için bireysel ilgi ve özelleştirilmiş çözümler getirmemizdir.

Sağlığınızın her şeyden çok daha kıymetli olduğunu bilerek Alanında Uzman ve Tecrübeli Sağlık Ekibiyle siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Hayallerinizdeki saçlara kavuşmanıza aracılık eden kuruluşumuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek İstanbul'dan, Türkiye’ye ve Dünya'ya hizmet vermektedir.


Saç İyileştirme Kliniğimiz neden en iyisidir?

Çok Seçenek

"Saç, sakal, kaş" sorunlarınız değişiklik gösterse de, hepsini kısa sürede düzeltmek için çok seçeneğimiz var!

Deneyimli Kadro

Uzmanlarımız, herhangi bir saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilere yardımcı olacak tüm deneyime, bilgiye ve pratik becerilere sahiptir!

En İyi İlaçlar ve Ekipmanlar

Ne kullanılan ilaçlarda ne de kliniğin operasyonu boyunca kullandığı ekipmanda bütçeden asla tasarruf etmiyoruz!


Randevu Al

Saçlarınız dökülüyor mu ve zamanında önlemek istiyor musunuz?

Saçınızın sağlığı ve yarınki görünümü hakkında kötü hissetmemek için bugün kliniğimizle iletişime geçin!
Randevu Alın

Bizi takip et Instagram